Opcije

Strana 1 od 2
1 - 12 od 16
Raspored

Mrežni kablovi

Network cables

Transceiver za optičke kablove (SFP, single-mode 9um, dupleks LC konektor, 1Gbps, 1000Base-LX 802.3z, 1310nm, do 10km)

Prodajna cijena: 94,38 €

DKVM-CB, D-LINK, KVM kablovi, Dužina 1,8 m, DKVM-CB

Prodajna cijena: 12,10 €

Prodajna cijena: 6,05 €

Value patch cable, Cat. 5e, F/UTP, gray, 2m

Prodajna cijena: 1,82 €

Wall cable, Cat. 5e, U/UTP, gray, 305m

Prodajna cijena: 52,03 €

Prodajna cijena: 2,42 €

Prodajna cijena: 3,03 €

Prodajna cijena: 6,05 €

PATCH KABL UTP CAT5E 0.5m sivi

Prodajna cijena: 1,82 €

Value patch cable, Cat. 6, U/UTP, grey, LSOH, 1.5m

Prodajna cijena: 3,03 €

PATCH KABL Cat5E UTP 10m sivi

Prodajna cijena: 4,84 €

PATCH KABL UTP CAT5E 1m

Prodajna cijena: 1,82 €
Strana 1 od 2

Važna napomena

Samo mali dio ovdje prikazanih proizvoda je izložen u našem prodajnom objektu.

Prikazane cijene i dostupnost su orjentacionog karektera i podložni su promjenama bez najave. Slike su date u svrhu ilustracije i ne moraju odražavati stvarni izgled proizvoda.