Opcije

Strana 1 od 3
1 - 12 od 33
Raspored

Mrežni adapteri eksterni

Network adapters external

USB-AC51 Wireless AC600 Dual Band USB adapter

Prodajna cijena: 36,30 €

USB-N10 NANO B1 Wireless USB adapter

Prodajna cijena: 15,73 €

USB-N13 C1 Wireless USB adapter

Prodajna cijena: 19,36 €

Asus USB-N14 Wireless-N300 USB Adapter

Prodajna cijena: 27,83 €

ADE-SRC, Sučelje USB Type-C, Priključci 1x Gb Ethernet

Prodajna cijena: 19,36 €

MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor)

Prodajna cijena: 27,83 €

MC100GSA-20-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Prodajna cijena: 31,46 €

MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Prodajna cijena: 24,20 €

MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 20km preko 1 fiber vlakna, BER<1E-9, podržava LFP (SC konektor)

Prodajna cijena: 24,20 €

PL600P KIT 600Mbps Powerline Adapter Kit (2 kom komplet) sa integrisanom šuko utičnicom za mrežu preko strujne instalacije, plug&play instalacija, domet do 300m

Prodajna cijena: 47,19 €

SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Prodajna cijena: 20,57 €

SM100GSB-20B fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mode 1550nm TX / 1310nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G53-20

Prodajna cijena: 26,62 €
Strana 1 od 3

Važna napomena

Samo mali dio ovdje prikazanih proizvoda je izložen u našem prodajnom objektu.

Prikazane cijene i dostupnost su orjentacionog karektera i podložni su promjenama bez najave. Slike su date u svrhu ilustracije i ne moraju odražavati stvarni izgled proizvoda.