Konfiguracije
DataLink kompjuteri: Konfiguracije

Komponente
DataLink kompjuteri: Komponente

Periferije
DataLink kompjuteri: Periferije

Prenosivi računari
DataLink kompjuteri: Prenosivi računari

Software
DataLink kompjuteri: Software

Potrošni materijal
DataLink kompjuteri: Potrošni materijal

Potrošačka elektronika
DataLink kompjuteri: Potrošačka elektronika

Klima uređaji
DataLink kompjuteri: Klima uređaji

Prevozna sredstva
DataLink kompjuteri: Prevozna sredstva

Van kategorije
DataLink kompjuteri: Van kategorije

Cudy

WR300 WiFi ruter N300Mb/s na 2.4GHz 802.11b/g/n, WPS, roditeljska kontrola - MAC / Adres / Domain filter, SSID za goste, IPv4/IPv6, QoS WMM & kontrola protoka, advance SPI ...

Prodajna cijena: 19,36 €

WR1000 WiFi ruter / ekstender AC1200Mb/s dual band 2.4GHz & 5GHz 802.11ac/a/b/g/n, odličan domet, WPS dugme, roditeljska kontrola, posebna mreža za goste, IPv4/IPv6, QoS WMM & ...

Prodajna cijena: 27,83 €

SM100GSB-20B fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mode 1550nm TX / 1310nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G53-20

Prodajna cijena: 26,62 €

SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Prodajna cijena: 20,57 €

PoE300 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 60W, Power over Ethernet do 100m

Prodajna cijena: 37,51 €

PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Ethernet do 100m

Prodajna cijena: 20,57 €

PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W, ulazni napon 100~240V AC, Power over Ethernet do 100m, strujne i prenaponske ...

Prodajna cijena: 16,94 €

PL600P KIT 600Mbps Powerline Adapter Kit (2 kom komplet) sa integrisanom šuko utičnicom za mrežu preko strujne instalacije, plug&play instalacija, domet do 300m

Prodajna cijena: 47,19 €

PE10 Gigabit mrežna PCI Express kartica 10/100/1000Mb/s, Realtek RTL8168E čip

Prodajna cijena: 10,89 €

MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 20km preko 1 fiber vlakna, BER<1E-9, podržava LFP (SC konektor)

Prodajna cijena: 24,20 €

MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Prodajna cijena: 24,20 €

MC100GSA-20-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Prodajna cijena: 31,46 €
Strana 1 od 3

Važna napomena

Samo mali dio ovdje prikazanih proizvoda je izložen u našem prodajnom objektu.

Prikazane cijene i dostupnost su orjentacionog karektera i podložni su promjenama bez najave. Slike su date u svrhu ilustracije i ne moraju odražavati stvarni izgled proizvoda.